China Kingmax Industrial Co.,ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy
  • Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy
  • Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy
  • Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy
  • Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter, Sprzedawca
marki: KONMAX
Rok założenia: 2001
pc Export: 90% - 100%
Wprowadzenie

  Chiny Kingmax Industrial co., Ltd., Jest profesjonalnym producentem i dostawcą, który specjalizuje się w produkcji, badaniu, marketingu, sprzedaży komercyjnych maszyn do soków pomarańczowych, automatach do soków pomarańczowych, automatach do kawy, maszynach do błota pośniegowego, sokowirówkach, maszynach do dozowania soków do napojów itp. prawa własności i system kontroli jakości w celu zapewnienia, że ​​produkty spełniają wymagania klientów niezależnie od wyglądu i jakości. Po latach innowacje i rozwój Chiny kingmax stają się coraz ważniejszym dostawcą napojów na rynku krajowym i zamorskim, ciesząc się dobrą opinią naszych klientów .

Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 0
Dzięki 10 QC, 6 inżynierom, 150 pracownikom, 3 liniom produkcyjnym 15000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej, możemy zapewnić Państwu naszą niezależnie zaprojektowaną produkcję zgodnie z określonymi wymaganiami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji nasza firma absorbuje i wprowadza różnorodne zaawansowane technologie i doskonały sprzęt do przetwarzania i testowania oraz ściśle wdraża standardy certyfikacji jakości ISO Certyfikat CE i dobre systemy obsługi posprzedażnej.Zaufało nam wielu klientów, a nasze produkty są eksportowane na rynek europejski, do Rosji, Indii, Ukrainy, Nepalu, RPA, Indonezji oraz innych krajów i regionów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub naszej fabryki.Z przyjemnością pokażemy Ci nasze technologie i możliwości. Co więcej, OEM i ODM są akceptowalne, możesz przesłać nam swój projekt, możemy współpracować, aby uzyskać korzyści dla wszystkich.

Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 1
Chiny kingmax trzymają się idei biznesowej „jakość jest najważniejsza, obsługa zawsze najlepsza” i traktujemy jakość jako priorytet, ponieważ wierzymy, że tylko wysoka jakość może zdobyć rynek i wygrać konkurencję. Maszyny do napojów mają ścisły związek z naszym zdrowiem, dlatego zawsze robimy co w naszej mocy. najlepiej i przyjmujemy najwyższą odpowiedzialność społeczną, tak jak robimy to cały czas. Chiny Kingmax traktują każdego klienta tak samo, bez względu na to, jak duże lub małe byłoby Twoje zamówienie, chcemy, aby wszyscy nasi klienci czuli się szczerzy i godni zaufania, że ​​z nami współpracują.

Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 2

China kingmax będzie nadal ulepszać swoją strukturę operacyjną i zwiększać zdolność zarządzania ryzykiem.Również korporacja zawsze będzie traktować talenty jako podstawowy zasób i nadal poprawiać konkurencyjność korporacji, aby stopniowo budować korporację na flagowego dostawcę pod względem specjalne towary oparte na zasobach i dostawca zintegrowanych usług handlowych.Jeśli jesteś nowym klientem, pierwsza współpraca z nami przypadnie Ci do gustu.

Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 3

China Kingmax angażuje się we współpracę z dystrybutorami wysokiej jakości na całym świecie i stara się rozwijać dystrybutorów na dużą skalę w różnych krajach.Pomożemy dealerom promować produkty, sprzedaż, obsługę posprzedażną i zapewniamy wsparcie wystawiennicze.Z biegiem lat wystawy naszej firmy rozprzestrzeniły się na cały świat.Wystawa odbędzie się z lokalnymi dystrybutorami, aby zapewnić bezproblemowe wsparcie posprzedażowe lokalnym dystrybutorom.

Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 4

To jest nasza wystawa we Francji z naszym lokalnym agentem, możemy pomóc Ci zareklamować nazwę Twojej firmy, produkty itp., Aby wesprzeć Twoją sprzedaż i przekazać lokalnym klientom informacje, aby umożliwić Ci złożenie u nich zamówienia.

Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 5

To nasza wystawa w Japonii. Świeżo wyciskany sok to zdrowy styl życia i bardzo popularny w naszym życiu.Czy to na lotniskach, w hotelach, restauracjach, szkołach, centrach fitness, wszędzie możemy zobaczyć nasze maszyny.

Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 6
Jeśli zrobiliśmy interesy, na zawsze będziesz naszymi najbardziej odpowiednimi dystrybutorami. Odpowiadamy na Twoje zapytania w ciągu 24 godzin od poniedziałku do soboty, wysyłamy zamówienia i dostarczamy próbki, aby zaspokoić Twoje potrzeby, przynieś nam swoje projekty OEM / ODM, wyślij nam e-mail już dziś i jesteśmy gotowi pomóc Ci w Twojej prośbie.

Historia

Założona w 2001 roku firma kingmax ma ponad 13-letnie doświadczenie w produkcji i eksporcie w tym zakresie, firma traktuje jakość jako priorytet i każdy szczegół wymagań klienta, aby klient był zadowolony.
Od początku produkcji do powierzenia naszemu własnemu zespołowi sprzedaży do sprzedaży na całym świecie, nasza jakość staje się coraz bardziej rygorystyczna, aby sprostać potrzebom naszych klientów. , raczył karton, raczył etykieta itp.
1 Założona w 2001 roku, zacznij od montażu sokowirówki do pomarańczy, maszyny do dozowania soków.
2. W 2003 roku zaczynamy produkować wszystkie części zamienne do sokowirówki do pomarańczy i części zamiennych do maszyn do dozowania soków.
3. W 2004 roku zaczynamy produkować maszynę do błota lodowego. Wszystkie maszyny otrzymały certyfikat CE.
4. Do roku 2006 stań się godnym zaufania i niezawodnym dostawcą w Chinach oraz top 5 w złożonym
5. W 2008 roku współpracujemy z dużymi firmami zamorskimi, takimi jak Frucosol, GBG itp., Rozszerzając naszą sprzedaż na rynku międzynarodowym i zdobywając doskonałą reputację.
6. Od 2009 roku współpracujemy z zagranicznymi nabywcami w celu zaprojektowania niektórych maszyn zgodnie z ich wymaganiami, np. Citrocasa.
7. W 2010 roku otrzymaliśmy ISO90001 BY AVIC
8. 2012 rok współpracujemy z klientem z Japonii i projektujemy dla nich maszynę po rocznych testach.
9. 2013 rok Wynajmujemy magazyn w USA i rozpoczynamy sprzedaż naszej maszyny w serwisie eBay i Amazon.
10 .2014 Rok nasza firma rozszerza skalę i kupuje kolejny trzywarstwowy budynek do produkcji i pracy.
11. 2015 Rok z dynamicznym wzrostem sprzedaży na Amazon wynajmujemy kolejny magazyn w Bostonie w USA.
12. 2016 rok ubiegamy się o patent na nasze własne urządzenia badawczo-rozwojowe.
13. 2018 rok nasza firma uzyskała certyfikat CB, który jest ratyfikowany przez wiele krajów, takich jak Austrialia, Rosja, Austria, Izrael, Belgia, Republika Czeska itp.
14. 2017 rok otrzymaliśmy certyfikat UL na rynek USA i Kanady.
15. 2017 rok otrzymaliśmy certyfikat ETL na rynek USA.
16. Rok 2018, zatwierdzono nasze logo KONMAX.

 

Usługa
Kingmax oferuje kompleksowe rozwiązanie do rezerwacji hoteli, wizyt w fabryce i audytu, zaopatrzenia, zakupów,
kontrola jakości, magazynowanie, obsługa logistyczna, odprawa celna i śledzenie zamówienia w sposób ciągły
umożliwić czerpanie przyjemności z zakupów w Chinach.

1. Strategia sprzedaży i marketingu na całym świecie
1) Rozwijanie zagranicznych zagranicznych dystrybutorów i agentów w celu reprezentowania naszego produktu, dzieląc nasze zaangażowanie w zakresie jakości produktów opieki zdrowotnej.
2) Serdecznie witamy współpracę OEM / ODM i wzajemnie R & D dla każdego wyjątkowego i korzystnego produktu.
3) Pozyskujemy wiodące na świecie produkty i technologie, które tworzą partnerstwo typu win-win.
4) Ponad 20 sieci dystrybucji w głównej stolicy prowincji i Chinach stworzyło teren do reprezentowania naszych produktów.
5) Internetowe centrum handlowe, które jest przeznaczone głównie dla domowej elektroniki i sprzętu medycznego.


2. Różne wymagania dotyczące pakowania w celu zaspokojenia różnych potrzeb klientów:
1) Do testu próbki zwykle używamy drewnianej skrzynki do pakowania maszyny, ponieważ próbka zwykle jest dostarczana ekspresowo.
2) W przypadku zamówienia kontenerowego przyjmujemy karton do spakowania, ponieważ pojemnik trafi do naszej fabryki w celu odebrania towaru, bez konieczności przesyłania i pobierania.
3) Dla specjalnych wymagań możemy zorganizować tacę, aby chronić towary.

3. Logistyka dla biznesu na całym świecie z Szanghaju w Ningbo w Chinach
1) Jeśli klient wyznaczył agenta do zorganizowania wysyłki, możemy wysłać towar do wyznaczonego magazynu, czyli wspólnych warunków FOB.
2) Jeśli klient nie ma agenta, możemy pomóc mu w zorganizowaniu wysyłki do docelowego lotniska klienta, portu morskiego.
3) Jeśli klient nie chce wyraźnych odpraw celnych w kraju docelowym, mamy agenta do odprawy celnej, zapłacenia podatku i dostarczenia towaru do wyznaczonego przez klienta miejsca.
to jest wywołanie DDP.


4. Technologia i gwarancja jakości dla naszych klientów
1) Certyfikowany przez ISO9001, CCC, VDE CE, itp.
2) Doskonała kontrola jakości, aby zagwarantować, że nigdy nie będzie żadnych odchyleń od wysokich standardów naszych produktów.
3) Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości o sprawdzonej, długiej żywotności, niezawodnej wydajności i płynnej pracy w zakresie obowiązków i wartości dodanej.


5. Obsługa po sprzedaży
Nasz zespół ds. Reklamy i sprzedaży może zagwarantować szybką i wysokowydajną obsługę posprzedażną naszego produktu sprzedawanego na całym świecie.
Więc jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie w Twojej wygody!


6. Różne usługi płatnicze:
1) Paypal: dla małych zamówień, takich jak próbki, które są wygodne do przeniesienia
2) zachodni związek: dla mniej niż 2000 USD zamówienia
3) Transfer telegraficzny: jeśli posiadasz system bankowości elektronicznej, możesz to zrobić online lub możesz udać się do kasy.

Nasz zespół

Aby zaoferować lepszą obsługę naszym klientom, kingmax tworzy obsługę posprzedażną, dział badań, dział zakupów, sprzedaż, dział zarządzania itp.
Kingmax posiada własny dział kontroli jakości, który ma 6 osób, dział kontroli jakości jest głównie odpowiedzialny za kontrolę materiałów przychodzących, kontrolę procedur, kontrolę zakończoną i przed wysyłką
sprawdzanie. Wszystkie te procesy i prace sprawiają, że jakość naszych produktów jest doskonała na świecie, a większość naszych klientów bardzo lubi jakość naszych produktów.

Procedura kontroli jakości:
Zgodnie z AQL-II dokonujemy 100% kontroli każdego produktu.
1. Kontrola materiału: ścisła kontrola użycia materiału, spełnianie międzynarodowych wymaganych standardów;
2. Kontrola półproduktów: kontrola produktu przed ukończeniem 100%;
3. Test linii produkcyjnej: z zespołem roboczym lub inżynierem danych, który będzie sprawdzał dopasowania i linie w ustalonym czasie.
4. Kontrola gotowego produktu: test jakości i właściwości przed zapakowaniem i załadowaniem produktów.

 

Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 0Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 1
Dział Sprzedaży Handlu Zagranicznego Kingmax
 
Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 2
Spotkanie Kingmax
 
Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 3
Szkolenie pracowników Kingmax
 
Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 4
Kingmax Coroczna impreza
 
Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 5Chiny China Kingmax Industrial Co.,ltd. profil firmy 6
Szkolenie personelu produkcyjnego