Chiny Kingmax Industrial Co., ltd.

Wysokiej jakości profesjonalny dostawca maszyn do napojów

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

China Kingmax Industrial Co.,ltd.

Certifications
dobra jakość Commercial Orange Juicer Machine na sprzedaż
dobra jakość Commercial Orange Juicer Machine na sprzedaż
Customers Reviews
Better than expected quality, super fast delivery, Highly recommended.

—— Miriam Lahuerta-Spanish

Very patient for the questions ,promote delivery time for container order and customozied demand for mixing package and models

—— Dustin G-United States

Having cooperated with Linda since 2011 ,a very good sales,fast response ,always good quality .Highly recommended! Thanks!

—— Amit Chandani-Denmark

Always great have purchased before and always great !

—— George Williams-United States

It is my pleasure that I become Kingmax business partner. High quality and competitive price make me more confidence to sale their juicer products.

—— Jeff Miller-Greece

Hi Linda,I appreciate your fast replies always. You are so patient in every question I ask. Your product is also very good, my clients like very much!

—— Rasa Zarske-Canada

Im Online Czat teraz

China Kingmax Industrial Co.,ltd.

1 2 3 4 5
China Kingmax Industrial Co.,ltd. China Kingmax Industrial Co.,ltd. China Kingmax Industrial Co.,ltd. China Kingmax Industrial Co.,ltd. China Kingmax Industrial Co.,ltd.
Production line Packing workshop Packing workshop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : CONMAX
Rok założenia : 2001
pc Export : 90% - 100%
China Kingmax Industrial co., Ltd , jest profesjonalnym producentem i dostawcą, który specjalizuje się w produkcji, badaniach, marketingu, sprzedaży komercyjnych maszyn do soków pomarańczowych, maszynach do szlamu, sokowirówce, dozownikach soków do napojów itp. Maszynach kuchennych. Mamy niezależne prawa własności intelektualnej i system kontroli jakości w celu zapewnienia, że ​​produkty spełniają wymagania klientów niezależnie od ich wyglądu lub jakości. Po latach innowacji i rozwoju Chiny kingmax stają się coraz ważniejszym dostawcą napojów na rynku krajowym i zamorskim i cieszą się dobrą opinią naszych klientów.


Z 10 QC, 6 inżynierem, 150 pracownikami, 3 liniami produkcyjnymi o powierzchni produkcyjnej 15 000 metrów kwadratowych, Możemy zapewnić Państwu naszą niezależnie zaprojektowaną produkcję dla określonych wymagań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkcyjnemu, nasza firma absorbuje i wprowadza szereg zaawansowanych technologii oraz doskonały sprzęt do przetwarzania i testowania oraz ściśle wdraża normy certyfikacji jakości ISO certyfikat CE i dobre systemy obsługi posprzedażnej. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, a nasze produkty są eksportowane na rynek europejski, do Rosji, Indii, Ukrainy, Nepalu, Afryki Południowej, Indonezji i innych krajów i regionów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub naszej fabryki. Jesteśmy bardziej niż szczęśliwi mogąc pokazać nasze technologie i możliwości. Co więcej, OEM i ODM są akceptowalne, możesz wysłać nam swój projekt, możemy współpracować, aby korzyści przynoszące korzyści były prawdziwe.


Chiny kingmax trzymają się idei biznesowej „najpierw jakość, obsługa zawsze najlepsza”, a jakość traktuje priorytetowo, ponieważ uważamy, że tylko wysoka jakość może przejąć rynek i wygrać konkurencję. Maszyny do napojów mają ścisły związek z naszym zdrowiem, dlatego zawsze robimy nasze najlepiej i podejmować jak największą odpowiedzialność społeczną, tak jak robimy to cały czas. Chiny kingmax traktują każdego klienta tak samo, bez względu na to, jak duże lub małe byłoby Twoje zamówienie, chcemy, aby wszyscy nasi klienci czuli się szczerzy i godni zaufania we współpracy z nami.

Kingmax w Chinach będzie nadal ulepszać swoją strukturę operacyjną i zwiększać zdolność zarządzania ryzykiem. Ponadto korporacja zawsze będzie wykorzystywać talenty jako podstawowy zasób i będzie nadal zwiększać konkurencyjność firmy, aby stopniowo budować korporację w flagowego dostawcę pod względem specjalne towary oparte na zasobach i zintegrowany dostawca usług handlowych. Jeśli jesteś nowym klientem, z przyjemnością zrobisz z nami pierwszą firmę.

Chiny Kingmax jest zaangażowany we współpracę z wysokiej jakości dystrybutorami na całym świecie i dąży do rozwoju dystrybutorów na dużą skalę w różnych krajach. Pomożemy dealerom promować produkty, sprzedaż, obsługę posprzedażną i zapewnić wsparcie wystawowe. Przez lata wystawy naszej firmy rozprzestrzeniły się na cały świat. Wystawa odbędzie się z lokalnymi dystrybutorami, aby zapewnić bezproblemową obsługę posprzedażną lokalnym dystrybutorom.

To jest nasza wystawa we Francji z naszym lokalnym agentem, możemy pomóc Ci w ogłoszeniu nazwy Twojej firmy, produktów itp. W celu wsparcia sprzedaży i przekazania informacji o lokalnych klientach, aby umożliwić Ci zamówienie z nimi.

To nasza japońska wystawa, Świeżo wyciskany sok to zdrowy styl życia i bardzo popularny w naszym życiu. Niezależnie od tego, czy chodzi o lotniska, hotele, restauracje, szkoły, centra fitness, wszędzie możemy zobaczyć nasze maszyny.


Jeśli nawiązaliśmy współpracę, będziesz naszym dystrybutorem na zawsze. Odpowiadamy na Twoje zapytania w ciągu 24 godzin od poniedziałku do soboty, wysyłamy zamówienia i dostarczamy próbki, aby złapać Twoje potrzeby, przynieś nam swoje projekty OEM / ODM, wyślij nam e-mail już dziś i jesteśmy gotowi pomóc Ci w Twojej prośbie.

Szczegóły kontaktu
China Kingmax Industrial Co.,ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Jacky

Tel: 0086-18015529961

Faks: 86-512-58789529

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)