2022 DOROCZNA IMPREZA KONMAX

January 18, 2022

najnowsze wiadomości o firmie 2022 DOROCZNA IMPREZA KONMAX

Podstawowy schemat blokowy dorocznego spotkania firmy
1. Znaczenie dorocznego spotkania

Coroczne spotkanie to wielkie święto firmowe!

1. Program dorocznego spotkania: Po uśmiech moich rodziców w drodze!

2. Zasada działania: jak sprawić, by pracownicy poczuli się jak do nas!

3. Dusza przedsiębiorstwa: dobrze zarządzaj motywacją pracowników, realizuj marzenia pracowników, a przy okazji zrealizuj marzenie szefa!

4. Istota dorocznego spotkania: pozwól pracownikom ciężko pracować w firmie w przyszłym roku!

5. Cel walnego zgromadzenia:

① Pociągnij pracowników

a.Ma to na celu zmniejszenie rotacji pracowników i wykorzystanie działań w celu zatrzymania pracowników;aby pracownicy byli podekscytowani podjęciem działań, aby więcej pracowników widziało nadzieję na współpracę z naszą firmą;pokazać błyskotliwość firmy i sprawić, by rodziny pracowników bardziej wspierały ich pracę w firmie;więc coroczne spotkanie musi być inne niż w poprzednich latach, a pracownicy muszą to odczuć;pozwól pracownikom zarobić więcej pieniędzy w przyszłym roku!

b.Możesz zaprosić potencjalnych klientów do wzięcia udziału w naszym dorocznym spotkaniu i pozwolić starym klientom podzielić się informacjami na miejscu dorocznego spotkania, aby zaimponować nowym klientom i sprawić, by nowi klienci mieli dobre wrażenie o naszej firmie.

③ Pociągnij inne siły

a.Zaproś kilku partnerów z wyższego i niższego szczebla, aby pokazać im nasze planowanie i zespół, aby zwiększyć ich zaufanie i zależność od nas.

b.Zaproś kilku liderów odpowiednich wydziałów lokalnych (lub branży), aby pokazać im naszą kulturę i jej siłę napędową oraz wkład w lokalną (lub branżę)

najnowsze wiadomości o firmie 2022 DOROCZNA IMPREZA KONMAX  0

najnowsze wiadomości o firmie 2022 DOROCZNA IMPREZA KONMAX  1

najnowsze wiadomości o firmie 2022 DOROCZNA IMPREZA KONMAX  2